Επιτροπή Εθνικών Ομάδων

Δημήτρης Ευαγγελόπουλος (Εθνικός Προπονητής)

Γιώργος Πομάσκι (Συντονιστής Ομοσπονδιακός)

Γιάννης Κουτσιώρας (Υπεύθυνος Ε/Ν)

Γιάννης Κουτσοφλίνης (Υπεύθυνος Π/Κ)

Δημήτρης Μιχελαράκης (Υπεύθυνος Κέντρου Β. Ελλάδος)

Χρήστος Μελέτογλου (Συντονιστής Κέντρων) 

Επιτροπή Ανάπτυξης

Αποστόλης Αποστολόπουλος

Μάρκος Καλούδης

Χρήστος Χρυσοστομίδης

Στέφανος Ματάκης

 

Επιτροπή Αγώνων

Ανδρέας Γκόγκας (Διευθυντής Αγώνων)

Δημήτρης Χαλβατζάρας 

Εκπρόσωπος Αθλητών

Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος

 

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ           

1 Μαρία Σωτηρακοπούλου         

2 Γιώργος Τσούγκος        

3 Μανώλης Καραγιάννης             

4 Χρήστος Παπαχρήστος              

5 Ναπολέων Κεφαλόπουλος      

6 Πέτρος Ακριβάκης        

7 Φρανσουά Ντοφέν     

8 Χαράλαμπος Σδρόλας               

9 Βασιλικός Δημήτρης   

10 Κυριάκος Μηνάς        

 

ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ                

1 Γιώργος Παπανδρεόπουλος    

2 Μιχάλης Γωνιωτάκης 

3 Κώστας Κοροσίδης      

4 Δημήτρης Σούλας        

5 Ιωάννης Κοντονάσιος                

6 Κων/νος Χήτας              

7 Δημήτριος Τσιφτσόγλου           

8 Χρήστος Παπαδόπουλος          

9 Αλέξανδρος Παπαδημητρίου 

10 Σπύρος Βασδέκης      

11  Κώστας Δρακόπουλος

 

Τεχνικοί Συνεργάτες ΕΑΣ-ΤΕΣ 

1.Χάρης Βαρυτιμίδης (Πιερία-Ημαθία) 

2.Χρήστος Χρυστομίδης (Θεσσαλονίκη)  

3.Χρύσανθος Καρούζος (Αν. Αττική) 

4.Τόλης Αποστολόπουλος (Βορ. Πελ/σος)

5.Στέλιος Μακαρώνης (Λέσβος) 

6.Γιάννης Κουτσιώρας (Θεσσαλία)

7.Γιάννης Πετρής (Χίος-Σάμος) 

8.Σταύρος Ζορμπάς (Σέρρες-Δράμα-Καβάλα) 

9.Αγγελος Σουλτάνης (Θράκη)

10.Δημήτρης Τσαρτσάλης (Κυκλάδες) 

11.Δημήτρης Χαλβατζάρας (Πειραιάς)

12.Πέτρος Χάλης (Πέλλα-Κιλκίς)

13.Γιώργος Μιχαλάκης (Δωδεκανήσου) 

14.Βασίλης Πλάτωνας (Ηπείρου)

15.Θανάσης Ελευθεριάδης (Δυτ Μακεδονία)

16.Κώστας Καμπόσος (Αν Πελ/σος)

17.Σπύρος Μπεκρής (Βοιωτία-Εύβοια)

19.Γιάννης Κουτσοφλίνης (Αν Στερεά)

20.Μάρκος Καλούδης (Κρήτη)

21.Νίκος Γαλούνης (Δυτική Στερεά)

22.Σπύρος Τριανταφυλλόπουλος (Περιφέρεια Πελ/σου) 

23.Στέφανος Ματάκης (Δυτική Αττική)

24.Ανδρέας Γκόγκας (ΤΕΣ Αθήνας)