Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Επίδοση-θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Κατερίνα Στεφανίδη

Επί κοντώ

4,91- 1η

Παγκόσμιο Ανοικτού

Μίτσελ Κρίερ

2

Μαρία Μπελιμπασάκη

200μ

22,6-1η

S-L

Κώστας Ηλίας

3

Βούλα Παπαχρήστου

Τριπλούν

14,24-1η

S-L

Πομάσκι Γιώργος

4

Μίλτος Τεντόγλου

Μήκος

8,30P.B

10η  Επίδοση Παγκοσμίως

Πομάσκι Γιώργος

5

Κώστας Φιλιππίδης

Επί κοντώ

5,75Ανοικτό  (5,85- 2η -Ε-K)

12η  Επίδοση Παγκοσμίως

Κυτέας Δημήτρης

6

Γιάννης Κυριαζής

Ακοντισμός

(88,01 NCAA)

9η  Επίδοση Παγκοσμίως

Κυριαζής Θωμάς

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Κατηγορία

Επίδοση-Θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Λυκούργος Τσάκωνας

200μ

2η

20,59-3η

S-L

Βισκαδουράκης Άρης

2

Κρίστυ

Αναγνωστοπούλου

Δισκοβολία

2η

59,28-3η

S-L

Δόνδωρος Γιάννης

3

Οδυσσέας Μουζενίδης

Σφαιροβολία

2η

20,67-3η

U-20

Μποτσκαριώβ Γιώργος

4

Κωνσταντίνα Ρωμαίου

Τριπλούν

2η

13,25 ΑΝ

Δεύτερη Χρονιά

U.S.A

5

Εμμανουήλ Καραλής

Επί κοντώ

2η

5,70 ΚΛ.

5,63 ΑΝ.

Δεύτερη Χρονιά

Μεγαλοοικονόμου Βασίλης

Γ ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Κατηγορία

Επίδοση-Θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Κώστας Δουβαλίδης

110 εμπ

3η

13,42-5η

S-L

Σδρόλας Μπάμπης

2

Ελισάβετ Πεσιρίδου

100 εμπ

3η

13,12-4η

S-L

Σιώμου Ιωάννα

3

Σοφία Υφαντίδου

Ακοντισμός

3η

58,21-5η

S-L

Μηνάς Κυριάκος

4

ΚωνσταντίναΓιαννοπούλου

800μ

3η

2,04,60-6η

S-L

Παπαχρήστου Χρήστος

5

Δημήτρης Τσιάμης

Τριπλούν

3η

16,55-5η

S-L

Σιούντρης Δημ.

6

Τατιάνα Γκούσιν

Ύψος

3η

1,90-5η

S-L

U.S.A

7

Κώστας Μπανιώτης

Ύψος

3η

2,22-4η

S-L

Τσούγκος  Γιώρ.

8

Νικόλας Σκαρβέλης

Σφαιροβολία

3η

16,73-6η

S-L

USA

9

Γρηγορία Κεραμιδά

100μ

3η

11,60-6η

S-L

Θεμελίδου Άννα.

10

Ηλιάνα Κοροσίδου

Σφύρα

3η

64,65-7η

U23

Κοροσίδης Κώστας

11

Κώστας Ζήκος

4Χ100

3η

40.40

U-20

Κατσιάβας Βαγγέλης

12

Μιχάλης Παππάς

4Χ100

3η

40.40

U-20

Χήτας Κωνσταντίνος

13

Παναγιώτης Αρβανίτης

4Χ100

3η

40.40

U-20

Μπάτσος Κωνσταντίνος

14

Δημήτρης Χρυσάφης

4Χ100

3η

40.40

U-20

Χρυσάφης Γιώργος

15

Σωτήρης Γκαραγκάνης

4Χ100

3η

40.40

U-20

Κάτσικας Χρήστος

16

Παναγιώτης Ματζουρογιάννης

Μήκος

3η

7,74 

Δεύτερη Χρονιά

Σκορδίλης Παύλος

Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Κατηγορία

Επίδοση-Θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Κυριάκος Ζώτος

Σφαιροβολία

4η

18,43-10η

U-23

Μιχελαράκης Δημήτρης

2

Σταματία Σκαρβέλη

Σφαιροβολία

4η

15,94-9η

U-23

USA

3

Ζαχαρίας Τσαμουδάκης

20 χλμ βάδην

4η

1,25΄,10΄΄-9η

U-23

Δεληγιάννης Σάκης

4

Ελενη Πόλακ

Επί κοντώ

4η

4,20-11η

U-23

Καραγιάννης Μανώλης

5

Αφροδίτη Μανιού

Ακοντισμός

4η

50,38-7η

U-20

Κυριαζής Θωμάς

6

Θάνος Καλάκος

800μ

4η

1,48,50-7η

U-20

Χάτζος Μανώλης

7

Γιώργος Κορακίδης

Σφυροβολία

4η

72,52-8η

U-20

Χρίστογλου Γιάννης

8

Γιώργος Τζατζιμάκης

10 χλμ βάδην

4η

45,23-8η

U-20

Γκαραβέλας Ηλίας

9

Δήμητρα Γναφάκη

400εμπ.

4η

 

Δεύτερη Χρονιά

U.S.A

10

Δέσποινα Μαλταπέ

Υψος

4η

 

Δεύτερη Χρονιά

Δαμασκηνός Δημήτρης

11

Αντιγόνη Ντρισμπιώτη

20χλμ βάδην

4η

1.32.03

Όριο στον αγώνα στόχο

Δεληγιάννης Θανάσης

12

Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ

Βάδην

4η

1.23.57

Όριο στον αγώνα στόχο

Χαραμής Παναγιώτης

13

Αντώνης Μέρλος

Υψος

4η

2,20

Δεύτερη χρονιά

Δαμβουνέλης Γιάννης

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

α/α

Αθλητής-τρια

Ετ. Γεν.

Αγώνισμα

Επίδοση 2017

Προπονητής

Σωματείο

1.

Νικολέτα Κυριακοπούλου

1986

Επί κοντώ

Δεν Αγωνίστηκε

Ανδρέας Τσώνης

ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009

2.

Μιχάλης Αναστασάκης

1994

Σφυροβολία

77.72

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος

3.

Παρασκευάς Μπατζάβαλης

1994

Ακοντισμός

81.74

Χρήστος Παπαδόπουλος

Π.Α.Ο

4.

Ειρήνη Βασιλείου

1990

400 μ.

51.86

Άρης Βισκαδουράκης

ΓΕ Ηρακλείου

5.

Άννα Βασιλείου

1990

400 μ.

52.81

Άρης Βισκαδουράκης

ΓΕ Ηρακλείου

6

Αντώνης Μάστορας

1991

Ύψος

Τραυματίας

Δημήτρης Βασιλικός

ΓΣ Ηρακλής Θες/κης

7.

Δέσποινα Μουρτά

1996

400 μ.

53.79

Ντίνα Μπορνιβέλλι

ΑΕ Ολυμπιάδα Πάτρας

8.

Χαίδω Αλεξούλη

1991

Μήκος

6.66

Γιώργος Πομάσκι

ΑΣ Πελασγός Λάρισας

10.

Παναγιώτης Τρυβιζάς

1987

200 μ

20.58

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

Ολυμπιακός ΣΦΠ

11.

Γιάννης Νυφαντόπουλος

1990

100 μ.

10.26

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος

12

Ανδρέας Δημητράκης

1990

1.500 μ

3:39.45

Σταύρος Καρρές

Πανναξιακός ΑΟ

13

Πέτρος Κυριακίδης

1989

400 μ.

47.20

Κώστας Ηλίας

Ολυμπιακός ΣΦΠ

14

Μαρία Γάτου

1989

100 μ

11.69

Αντώνης Τζήκος

ΑΓΕ Κάμειρος 2009

15

Ανδριάννα Φέρρα

1988

400 μ

53.25

Κώστας Ηλίας

Ολυμπιακός ΣΦΠ

16

Δημήτρης Πατσουκάκης

1987

Επί κοντώ

5.60

Δημήτρης  Κυτέας

Ολυμπιακός ΣΦΠ

17

Τάσος Γαλαζούλας

1992

Μήκος

7.95

Γιώργος Πομάσκι

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος

18

Μιχάλης Μερτζανίδης

1987

Μήκος

7.84

Χήτας Κώστας

Ολυμπιακός ΣΦΠ

19

Τάσος Λατιφλάρι

1996

Σφαιροβολία

19.81

Γιώργος Μποτσκαριώβ

ΑΣ Κένταυρος

20

Νίκος Γαβριηλίδης

1995

Σφυροβολία

69.42

Φανή Κυρκοπούλου

Αίολος Μακ/νίας ΓΕΠΘ

21

Ιβάν Μεγκλέμπεη

1995

Σφυροβολία

69.41

Γιάννης Κοντονάσιος

ΓΑΣ ο Ζεύς Τρικάλων

22

Μιχάλης Σταματόγιαννης

1982

Σφαιροβολία

18.92

Αλέξανδρος Λεωνίδης

ΓΣ Πίνδαρος Θηβών

23

Ιάσων Θανόπουλος

1994

Δισκοβολία

56.01

Χρήστος Παπαδόπουλος

ΓΣ Αρκαδίας

24

Κωνσταντίνος Νάκος

1993

400 μ εμπ.

52.01

Φιλιώ Αγγελάκη

ΓΣ Τρικάλων

25

Κώστας Κουτσούκης

1996

400 μ

47.11

Νίκος Κελεπούρης

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

26

Μάρκος Γκούρλιας

1995

10.000

30:42.78

Δημήτρης Θεοδωρίδης

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ/πολης

27

Λάμπρος Μαλτέζος

1994

Μαραθώνιος

2:28.36

Δημήτρης Θεοδωρίδης

ΟΦΚΑ Οδυσσέας

28

Κώστας Γκελαούζος

1990

Μαραθώνιος

2:21.55

Χρήστος Παπαχρήστος

ΠΑΟ

29

Χριστόφορος Μερούσης

1982

Μαραθώνιος

2:24.11

Σταύρος Καρρές

ΦΟ Βροντάδων

30

Ράνια Ρεμπούλη

1989

Μαραθώνιος

2:42.38

Παναγιώτης Χαραμής

ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009

31

Γκλόρια Πριβιλέντζιο

1988

Μαραθώνιος

2:45.54

Γιάννης Περίφανος

ΓΣ Γλυφάδας

32

Σόνια Τσεκίνη

1976

Μαραθώνιος

2:45.03

Δημήτρης Σούλας

ΦΣ Άργους Ορεστικού

33

Αναστασία Μαρινάκου

1996

1.500 μ

4:19.98

Χρήστος Παπαχρήστος

ΓΕΑ Τρικάλων

34

Ανθή Κυριακοπούλου

1993

1.500 μ

4:19.53

Μανώλης Χάτζος

ΓΣ Γλυφάδας

35

Μαρίνα Μανιαδάκη

1991

3.000 μ. στιπλ

10:42.43

Λευτέρης Ραφαηλάκης

ΑΟ Λασιθίου

36

Χρήστος Κοτίτσας

1996

800 μ

1:49.28

Λάμπρος Ρουκάς

ΓΣ Δεσκάτης

37

Ιωάννα Ζάκκα

1995

Ύψος

1.80

Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος

ΑΟ Φιλοθέης

38

Γιώργος Τεσσαρομάτης

1995

Ύψος

2.15

Γιώργος Τσούγκος

ΟΦΚΑ Σερρών

39

Κορίνα Πολίτη

1996

200 μ.

24.32

Γιώργος Νούτσης

ΓΣ Χαιδαρίου

40

Ολυμπία Μπέκου

1996

200 μ.

24.54

Άννα  Θεμελίδου

Βεργίνα

41

Γιώργος Τάσσης

1997

10.000 μ

31:24.00

Δημήτρης Θεοδωρίδης

ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας

42

Νίκος Γκότσης

1993

3.000 Φ. ΕΠ.

8:59.18

-

ΣΑΚ Αθηνών

43

Ευθυμία Κολοκυθά

1987

Μήκος

6.30

Μάκης Πάντος

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος

44

Άγγελος Ρούσσος

1992

Μήκος

7.61

Δημήτρης Βασιλικός

ΓΕΑ Τρικάλων

45

Παύλος Μπόφτσης

1992

Τριπλούν

16.22

Γιώργος Τσούγκος

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος

46

Χριστίνα Αλβερτσιάν

1990

Τριπλούν

13.60

Γιάννης Δημητριάδης

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος

47

Ανδριάνα Γράβαλου

1991

Μήκος

6.36

Θέμης Μαστέλος

ΑΕΚ

48

Ελένη Κουτσαλιάρη

1998

Μήκος

6.11

Κώστας Χήτας

ΓΣ Γρεβενών

49

Αλέξανδρος Σπυριδωνίδης

1997

Δέκαθλο

7.180

-

ΠΑΟΚ

50

Ελπίδα Τόκα

1993

400 μ εμπ.

58.89

  Ιωάννα Τόκα

ΑΕ Ολυμπιάδα Πάτρας

51

Αθηνά Ρέτζιου

1998

Ύψος

1.80

Ιωάννα Σιώμου

ΓΣ Κηφισίας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K23 Ανδρες

1

Νίκος Νεράτζης

1998

Επί κοντώ

5,51

Κερκυραικός ΓΣ

Βασίλης Μεγαλοοικονόμου

2

Αλέξης Προδανάς

1997

Σφυροβολία

65,04

Γ.Σ.Μανδρών

 

3

Αντώνης Στυλιανίδης

1997

Μήκος-Τριπλ.

7,70

Αετός Θεσσαλονίκης

Νίκος Στυλιανίδης

4

Θανάσης Παπαδόπουλος

1997

Μήκος-Τριπλ.

7,61-15,80

ΟΦΚΑ Οδυσσέας

Δέσποινα Παπαβασιλάκη

5

Νίκος Ανδρικόπουλος

1997

Τριπλούν

15,94

Αμεινίας Παλλήνης

Δημήτρης Δαμασκηνός

6

Δημήτρης Μονόπωλης

1998

Τριπλούν

15,81

Κερκυραικός ΓΣ

Νίκος Στυλιανίδης

7

Άγγελος Βασιλείου

1997

1.500 μ

3:45,4

ΣΑΚ Αθηνών

 

 

Κ23 Γυναίκες

1

Ειρήνη Μιχάλα

1997

10.000 μ

35:04.60

ΣΑΠΚ Νεάπολης

Αντώνης Στόικος

2

Άννα Κιάφα

1998

400 μ εμπ.

59.16

Γ.Σ.Κηφισιάς

Μιχάλης Γωνιωτάκης

3

Δήμητρα Μποχώρη

1997

20000 βάδην

48.45.00

Φίλιππος Βέροιας

Νίκος Κελεπούρης

4

Αθανασία Βαίτση

1998

20000 βάδην

49:11.15

ΓΑΣ.Ιλισσός

Ναπολέων Κεφαλόπουλος

5

Σοφία Αλικανιώτη

1998

20000 βάδην

48:16.00

Ολυμπιάδα Πάτρας

Δημήτρης Ορφανόπουλος

6.

Κωνσταντίνα Σπανουδάκη

1998

Δισκοβολία

52,03 μ.

Ελευθέριος Βενιζέλος

Γιώργος Μήλιος

7.

Δώρα Αραμπατζή

1997

Ακοντισμός

55,47 μ.

Σέρρες 93

Θωμάς Κυριαζής

9

Ελένη Γκέλη

1998

Ακοντισμός

51,03 μ.

ΓΑΣ Ιεράπετρας

Θωμάς Κυριαζής

10

Κατερίνα Λαφτσή

1999

100 μ

11.90

Φίλιππος Καβάλας

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

11

Αθανασία Κόκκαλη

1997

Ακοντισμός

53,17 μ.

Ζεύς Τρικάλων

Λουκάς Κοντονάσιος

 

 

Κ20 ΕΦΗΒΟΙ

1

Γιώργος

Λαμπρόπουλος

1999

400 μ.

47.24

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ

Κώστας Λαμπρόπουλος

2

Ιερόθεος

Δρίτσας

1999

400 μ. εμπ.

52.82

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Κώστας Ηλίας

3

Χαρίδημος

Ξενιδάκης

2000

800 μ.

1.52.15

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Μιχάλης Γωνιωτάκης

4

Γιώργος

Μηλιαράς

2000

1500 Μ

3.48.61

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

Μιχάλης Αναγνώστου

5

Αλέξης

Αργυρόπουλος

2000

Μηκός

7.35

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Νίκος Καστανάς

6

Ανδρέας

Πανταζής

2000

Τριπλούν

15.01

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Κώστας Ηλίας

7

Χρήστος

Φραντζεσκάκης

2000

Σφυροβολία

70.96

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

Κώστας Παπαμαρκάκης

8

Εμμανουήλ

Καμτσικλής

1999

Σφυροβολία

69.45

ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ

Γιάννης Χρίστογλου

9

Δημήτρης

Τσίτσος

2000

Ακοντισμός

72.22

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Σταύρος Τασόπουλος

10

Λάζαρος

Ουρούμης

2000

Δισκοβολία

56.70

ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

Σωτήρης Κεχαγιάς

11

Ιάσωνας

Μαχαίρας

2000

Σφαιροβολία

19.20

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Λία Δερβένη

                 

Κ20 ΝΕΑΝΙΔΕΣ

1

Αναΐς

Καραγιάννη

1999

100 ΕΜΠΟΔΙΑ

13.90

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Ιωάννα Σιώμου

2

Αριάδνη

Αδαμοπούλου

2000

επί κοντώ

4.11

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

Βασίλης Μεγαλοοικονόμου

3

Ζωή

Μπαλαμούτη

2000

τριπλούν

12.57

ΟΦΗ

Γιώργος Κόκκινος

4

Κυριακή

Φιλτισάκου

2000

10000 μ. βάδην

49.46.31

ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Ηλίας Γκαραβέλας

5

Μαρία

Μαγκούλια

2000

Σφαιροβολία

15.25

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

Ξενοφών Κουτέλας

6

Μελπομένη

Γρηγοριάδου

2000

Ακοντισμός

53.38

ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

Σωτήρης Κεχαγιάς

 

 

Κ18 ΠΑΙΔΕΣ

1

Γιάννης Γρανιτσιώτης

2002

100μ.

10.83

ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ

ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2

Βασίλης Παπαμαργαρίτης

2001

100μ.& 200μ.

10.91 / 22.35

ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

Δημήτρης Γεωργακόπουλος

2001

100μ.

11.02

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

4

Γιώργος Κωστάρας

2001

200μ.

22.42

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5

Αντώνης Σάντας

2001

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

4.65

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΦΩΤΗΣ

6

Γκαλήπ Φαίκογλου

2002

ΜΗΚΟΣ

7.03

ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΡΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7

Απόστολος Κωτούλας

2001

ΜΗΚΟΣ

7.16

ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ

ΒΕΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

8

Θοδωρής Ζιώγας

2002

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

62.00

ΓΑΣ ΝΙΓΡΗΤΑΣ 'ΒΙΣΑΛΤΗΣ'

ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

9

Ανθιμος Κελεπούρης

2001

10.000μ. ΒΑΔΗΝ

46.54.86

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

Κ18 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1

Καλλιόπη/Μαρκέλα Παπανδρέου

2002

100μ.

12.29

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2

Αδαμαντία Ανθούσα

2001

800μ.

2:14.27

ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

3

Βασιλεία Σπύρου

2002

1.500μ.

4:39.51

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

4

Ολγα Φιάσκα

2001

5.000μ. ΒΑΔΗΝ

25:24.62

ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

5

Μαρία Σεφεριάδη

2001

5.000μ. ΒΑΔΗΝ

25:21.31

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6

Παναγιώτα Δόση

2001

ΥΨΟΣ

1.83

ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015

ΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

7

Βασιλεία Θεοχάρη

2001

ΥΨΟΣ

1.78

ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛ. ΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

Μιλένα Ποστίκα

2002

ΚΟΝΤΩ

3.70

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

9

 Εύα Κοτσαχείλη

2001

ΚΟΝΤΩ

3.60

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

10

Σπυριδούλα Καρύδη

2001

ΜΗΚΟΣ/ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

5.95 / 12.18

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ

ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

11

Μαρία Καβαλιέρου

2002

ΜΗΚΟΣ

5.89

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

Σοφία Κεσσίδη

2002

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

44.79

ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΟΤΣΑΚΙΩΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13

Ειρήνη Φραγκάκη

2002

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

41.66

ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

14

Μαρία Μαυρεδάκη

2001

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

41.03

ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

Ελένη- Μαρία Μπερτσίνα

2001

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

40.62

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

16

Ελίνα Τζένγκο

2002

ΑΚΟΝΤ./ΣΦΑΙΡ.

53.19 / 14.86

ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΟΤΣΑΚΙΩΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

Κρυνιώ Δημητροπούλου

2001

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

47.02

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ

18

Θεοδώρα Σταμάτη

2001

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

46.68

ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

ΤΣΕΡΜΕΝΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19

Ιωάννα Μάλλη

2001

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

46.45

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ

20

Μέλπω Μπαράκη

2001

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

46.43

ΦΙΛΑΘΛ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

21

Σταυρούλα Κοσίδου

2001

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

61.69

ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ

ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

22

Μαρία Τοπούζη

2001

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

60.40

ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΧΑΡΗΣ

23

Ιωάννα Ζγουμποπούλου

2001

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

56.41

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΜΠΑΡΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

24

Παναγιώτα Φριγγή

2002

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

55.44

ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι. ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

Μαργαρίτα Τσουκαλά

2001

ΕΠΤΑΘΛΟ

5.089

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ