ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ 01/10/2015- 31/09/2016

Α΄ Κατηγορία  

 

ΑΘΛΗΤΗΣ- ΤΡΙΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΔΙΑΚΡΙΣΗ

1

Νικολέττα Κυριακοπούλου  (Επί Κοντώ)

4,83μ Π.Ρ.

3η Παγκ.Α/Γ, 5η Ευρ.Κλειστού

2

Κατερίνα Στεφανίδη   (Επί Κοντώ)    

4,77μ

2η Ευρ.Κλειστού,15η Παγκ.Α/Γ

3

Αντώνης Μάστορας   (Ύψος)

2,31μ

2ος Ευρ.Κλειστού

4

Λυκούργος Τσάκωνας    (200μ.)        

20.09

11ος Παγκ.Α/Γ

5

Κωνσταντίνος Φιλιππίδης  (Επί Κοντώ)

5,91μ Π.Ρ.

5ος Ευρ.Κλειστού

6

Κώστας Μπανιώτης   (Ύψος)

2,33μ

5ος Παγκ. Κλειστού 2016

7

Παρασκευή Παπαχρήστου  (Τριπλούν)

14,21 μ.

3ος Παγκόσμιο κλειστού 2016

4

     

Β Κατηγορία

1

Κώστας Δουβαλίδης    (110 μ. εμπ.-60μ.εμπ.)     

13.33 Π.Ρ.

6ος Ευρ.Κλειστού,24ος παγκ.Α/Γ

2

Λούης Τσάτουμας (μήκος)

8,09 μ.

4ος Ευρ. κλειστού

3

Εμμανουήλ Καραλής (επί κοντώ(

5,25 μ.

3ος Παγκ. Π/Κ

Γ΄  Κατηγορία

1

Ζαχαρίας Τσαμουδάκης   (10000μ.Βάδην)        

41:38:00

5ος Ευρ. Ε/Ν

2

Γιάννης Κυριαζής  (Ακοντισμός)

78,41μ

4ος Ευρ.Ε/Ν

3

Μαρία Μπελιμπασάκη  (100 μ. – 200 μ.) 

23.12/43.80

23η Παγκ.Α/Γ

4

Τατιάνα Γκουσίν  (Υψος)

1,87μ(κλ)

16η  Ευρ.Νέων/Όριο αγώνα στόχο

5

Αναστασία Μαρινάκου  (800-1500μ.)

4.18.19

4η Ευρ.Ε/Ν,8ηΕυρ.Ε/Ν(3000μ)

6

Μιχαήλ Αναστασάκης  (Σφυροβολία)

73,23μ

4ος Ευρ.Νέων

7

Παρασκευάς Μπατζάβαλης  (Ακοντισμός)

81,04μ

6ος Ευρ.Νέων

8

Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ   (20-50ΚΜΒάδην)

1:22:43/3:51:38

5ος Ευρωπ.Κυπ. Βάδην

9

Μιλτιάδης Τεντογλού  (Μήκος)

7.73μ

5ος Παγκοσμιο Π/Κ

10

Νικόλας Σκαρβέλης  (Σφαιροβολία)

19,82μ/18,96μ

6ος Ευρ.Νέων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΟΡΙΩΝ

1

Σοφία Υφαντίδου   (Έπταθλο)-World list 30η

6113

19η Παγκ.Α/Γ, 2η Ευρ.Κύπελλο

2

Ουρανία Ρεμπούλη  (Μαραθώνιος)

2:39:50

 

3

Χάιδω Αλεξούλη  (Μήκος)-World list 32η

6,69μ

2η Βαλκανικό Πρωτ.Α/Γ

4

Αντιγόνη Ντρισμπιώτη  (20000μ ΒΑΔΗΝ)

1:33:51

28η Ευρ.Κύπελλο Βάδην

5

Δέσποινα Ζαπουνίδου  (20ΚΜΒάδην)

1:33:07

 

6

Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου  (Δισκοβολία)

61,40μ

23η Παγκ.Α/Γ

7

Σοφία Ρήγα  ( Μαραθώνιος)

2:39:52

 
       
       

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

 

ΑΘΛΗΤΗΣ- ΤΡΙΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΔΙΑΚΡΙΣΗ

1

Ηλιάννα Κοροσίδου  ( Σφυροβολία)

66,47

 

2

Γεωργία Κοκλώνη  100-4Χ100

11.47/43.80

 

3

Ανδριάννα Φέρρα  200-4Χ100

23.61/43.80

 

4

Μαρία Γάτου  100-4Χ100

11.70/43.80

 

5

Ελισσάβετ Πεσιρίδου  100εμπ 4Χ100

13.31/43.80

 

6

Ελένη Φιλάνδρα    (800 μ.)      

2.03.36

16η Ευρ.Κλειστού

7

Δημήτρης Μπαλταδούρος  (Τριπλούν)

16,60μ

2ος Βαλκανικό Πρωτ.Α/Γ

8

Ανδρέας Δημητράκης  (800-1500μ.)

3.42.47/1.49.75

 

9

Σπύρος Λεμπέσης (Ακοντισμός)        

ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ

 

10

Γιώργος Τρέμος   (Δισκοβολία)

59,35μ

 

11

Ειρήνη Βασιλείου  (400μ)

53.50

2η Βαλκανικό Πρωτ.Α/Γ

12

Λορέλα Μάνου  (Επί Κοντώ)

4,40μ

2η Βαλκανικό Πρωτ.Α/Γ

13

Μάρκος Γκούρλιας  (1500μ-3000μ)

8.08.57

4ος Βαλκανικό Πρωτ.Κλειστού

14

Παναγιώτης Μπουζιάνης  (Σφαιροβολία)

17.70

 

15

Κώστας Νακόπουλος  (800-1500μ.)

1.49.24/3.48.14

1ος Βαλκ. Πρωτ.Α/Γ

16

Ιωάννα Ζάκκα  -Ύψος

1,81μ

 

17

Ευφροσύνη Θεοδώρου  (400μ.εμπ.)

58.51

23η Ευρ.Νέων

18

Μαρία Παρδαλού  (3000μ. Στήπλ)

10.34.14

 

19

Παναγιώτης Μάντης  -Δέκαθλο

7173 βαθμούς

 

20

Αναστασία Καρακατσάνη  (5000-10000μ.)

16.35.95

 

21

Στέλλα Λεδάκη  (Επί Κοντώ)

4,40μ (κλ)

1η Βαλκανικό Πρωτ.Α/Γ κλειστού

22

Δημήτρης Πατσουκάκης  (Επί Κοντώ)

5,42μ

Τραυματισμένος

23

Νίκη Πανέττα  (Τριπλούν)

ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ

 

24

Ευαγγελία Γαλένη  (Μήκος)

6,28μ

 

25

Ευθυμία Κολοκυθά  (Μήκος)

6,34μ

 

26

Μαρία Πιννή  (100μ.εμπ.)

13.56

 

27

Ευθύμιος Στεργιούλης  (100-4χ100μ.)

6.68(60μ κλ.)

Τραυματισμένος

28

Μιχαήλ Μερτζανίδης  (Μήκος)

7,70μ

 

29

Ιωάννης Νυφαντόπουλος  100/4Χ100

10.41

 

30

Παναγιώτης Ανδρεάδης  100/4Χ100

10.49

 

31

Βίκτωρας Κρεμμύδας  (100μ-4Χ100μ)

10.57

 

32

Κων/νος Ντεντόπουλος -20ΚΜ Βάδην

1.26.44

 

33

Νικόλαος Ξενικάκης -Μήκος

7.63

 

34

Ιωάννης Λουλάς  (400μ.εμπ.)

52.12

Με προβλήματα τραυματισμών

35

Αικατερίνη Κυριακοπούλου  (Ύψος)

1,81μ(κλ.)

Με προβλήματα τραυματισμών

36

Νικόλαος Τσιώκος  (Τριπλούν)

15,50μ (κλ.)

Με προβλήματα τραυματισμών

37

Εμμανουήλ Μακρής  (Τριπλούν)

16.06

 

38

Δημήτρης Γράβαλος  (400 μ)

47.79

 

39

Πέτρος Κυριακίδης  (400 μ)

47.51

 

40

Μιχάλης Δαρδανελλιώτης  (400 μ)

47.59

 

41

Κωνσταντίνος Νάκος  (400 μ εμπόδια)

51.95

 

42

Χριστίνα Αλβερτσιάν  (τριπλούν)

13.27

 

43

Παρασκευή Μακρή  (τριπλούν)

13.17

 

44

Στυλιανή Τζικανούλα  (έπταθλο)

5337 βαθμοί

 

45

Ολυμπία Πετσούδη (100 μ. εμπ.)

13.76

 

46

Χριστόφορος Μερούσης (μαραθώνιος)

2.19.00

 

47

Γεώργιος Τσάκωνας (μήκος)

7.78

 

48

Αθηνά Κοίνη  ( 3000μ στίπλ)

9.28.42

 

49

Δημοσθένης Μαγγίνας  (5.000μ- 10.000μ)

14.20.10/30.34.86

 

50

Ευαγγελία Σοφάνη  (Σφαιροβολία)

16.20

 

51

Δημήτρης Τσιάμης  (Τριπλούν)

16.28

 

52

Άννα Βασιλείου  (400μ)

54.96

 

53

Ευαγγελία Ζυγόρη  (400μ)

54.99

 

54

Νικολάος Ευθαλιάδης  ( Ακοντισμός)

74.25

 

55

Αλεξία Κανάκη  (400μ-400εμπ.)

55,33-60.10

 

56

Αργυρώ Πιντή  (400μ-4x400)

55.60

 

57

Μαρία - Ριγκέλτα Λιτσέvη  (400 εμπ.)

59.88

 

58

Παναγιώτης Τρυβιζας  (100μ,4x100μ)

10.50

 

59

Νίκος Καψής (μήκος)                                                          

7,72 μ.

 

60

Κατερίνα Δαλάκα (400 μ. εμπ.)                                           

59.06

 

 

 

Προεθνική Νέων Ανδρών/Γυναικών

Α/Α

ΟΜΑΔΑ ΕΥΡ.ΠΡΩΤ.ΝΕΩΝ 2017

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ 2015

1

Ηλιάνα Κοροσίδου -Σφυροβολία

Κώστας Κοροσίδης

1995

66,47μ

2

Γεωργία Στεφανίδη -Επί Κοντώ

USA

1995

4,15μ

3

Αικατερίνη Βαγενά -Επί Κοντώ  

Βασίλης Μεγαλοοικονόμου

1995

4,15μ

4

Σταματία Σκαρβέλη -Σφαιροβολία

USA

1995

15,78μ

5

Ιωάννα Ζάκκα -Ύψος

Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος

1996

1,81μ

6

Κωνσταντίνος Κωνσταντής -400μ.εμπ

Κώστας Ψαράκης

1995

52.04

7

Ιωάννης Βαίτσης  -20ΚΜ Βάδην 

Ναπολέων Κεφαλόπουλος

1995

1:29:39

8

Αλκηστις Γεωργίου - 100μ.εμπ.

Χρήστος Τσιτουρίδης

1995

13.94

9

Ιβάν Μενγκλέμπεη - Σφυροβολία

Γιάννης Κοντονιάσιος

1995

65,38μ

10

Παναγιώτα Βενιέρη -100μ

Κώστας Βογιατζάκης

1995

11.83

11

Δέσποινα Μουρτά -400μ

Κω/να Μπορνιβέλη

1996

54.70(14)

12

Παναγιώτης Μάντης -Δέκαθλο

Μανώλης Ασπραδάκης

1995

7173 βαθμούς

13

Φράντσι Λατιφλάρι -Σφαιροβολία

Γιώργος Μποτσκαριόφ

1996

17,31μ

14

Κυριάκος Ζώτος -Σφαίρα/Δίσκος

Δημήτρης Μιχελαράκης

1996

16.68/50.55

15

Δήμος Τσούγιας /110μ.εμπ.

Ιωάννα Σιώμου

1996

13.86

16

Χρήστος Κοτίτσας /800μ

Βουλγαρία

1996

1.50.60

17

Γρηγόρης Καπρινιώτης /Δέκαθλο

Παναγιώτης Γούλας

1995

6754 βαθμοί

 

Ε/Ν ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016

α/α

ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Επίδοση     2015

Προπονητής

Σύλλογος

Κριτήρια επιλογής

Έτος Γέννησης

1

Δημήτρης

Λεβαντίνος

400μ εμπ

53.08

Σοφιανός Τριάντος

Γ.Σ.Ηλιούπολης

Όριο IAAF2016

1997

2

Άγγελος

Βασιλείου

800μ

1:51:17

Χρήστος

Παπαχρήστος

Σ.Α.Κ.Α

Όριο ΕΑΑ 2015

1997

3

Νίκος

Ανδρικόπουλος

Τριπλούν

15,36μ

Δημήτρης

Δαμασκηνός

Αμεινίας Παλληνεύς

Όριο ΕΑΑ 2015

 

1997

4

Κων/να

Ρωμαίου

Τριπλούν

13,15μ

Παύλος

Σκορδίλης

Κερκυραϊκός  Γ.Σ.

Όριο IAAF2016

1997

5

Εριζαμπέλα

Τζένγκο

Σφαιροβολία

15,60μ

Γιώργος

Μποτσκαριόφ

A.Σ.Κένταυρος

Οριο IAAF 2016

1997

6

Μιλτιάδης

Τεντόγλου 

Μήκος

7,73μ

Βαγγέλης

Παπανίκος

Γ.Σ.Γρεβενών

Οριο IAAF 2016 (Ε/Ν)

1998

7

Θανάσης

Καλάκος 

800μ

1:52:91

Μανώλης

Χάτζος

Γ.Σ.Γλυφάδας

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

8

Μιχαήλ

Καρτσίνη

Δισκοβολία

55,76μ

Γιάννης

Μπαρλής

Πανελλήνιος

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

9

Αλεξία

Πολυκράτη

400μ

55:37

Άννα

Ιακωβίδου

Σχολή Μωραϊτη

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

10

Ολυμπία

Καραγιάννη

400μ εμπ

61.44

Κων/νος

Χήτας

Ολυμπιακή Δομή

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

11

Άννα Κιάφα

400μ εμπ

61.30

Νίκος Ματζώλης

Αρχέλαος Κατερίνης

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

12

Ελένη

Κουτσαλιάρη

Μήκος

6,19μ

Βαγγέλης Παπανίκος

Γ.Σ. Γρεβενών

Όριο IAAF- ΣΕΓΑΣ 2015

1998

13

Δημήτρης

Καραγιάννης

Επί κοντώ

5,05μ

Δημήτρης

Κυττέας

Κάμειρος 2009

Όριο IAAF- ΣΕΓΑΣ 2015

1998

14

Αφροδίτη

Μανιού

Ακοντισμός

52,06μ

Γιάννης

Αντωνακάκης

ΟΦΗ

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

15

Γιώργος

Καλογεράκης

400μ εμπ

53.47

Αντώνης

Τσατσάκης

ΟΦΗ

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

16

Μιχάλης

Παππάς

400μ

47.78

Κώστας Λώλης

Δωδώνη Ιωαννίνων

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

17

Δημήτρης

Μονόπωλης

 

Τριπλούν

15,08μ

Παύλος

Σκορδίλης

Κερκυραϊκός  Γ.Σ.

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

18

Κων/να

Σπανουδάκη

Δισκοβολία

45,55μ

Γιώργος

Μήλιος

Γ.Σ. Ελευθέριος Βενιζέλος

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

 

1998

19

Αθανασία

Βαίτση

Βάδην

(10.000μ)

49:47:00

Ναπολέων

Κεφαλόπουλος

ΑΟ Πεύκης

Όριο ΙΑΑF 2016

1998

20

Νικόλαος

Νεράτζης

Κοντώ

4,95μ

Παύλος

Σκορδίλης

Κερκυραϊκός  Γ.Σ.

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ2015

1998

21

Χρήστος

Μουλιστάνος

 

Σφαιροβολία

18,27μ

Θανάσης

Μουλιστάνος

Α.Σ.Δοξάτου

ΌριοIAAF-ΣΕΓΑΣ2015

1998

22

Νίκη Ξυδώνα

 

Έπταθλο

5.146 βαθμούς

Θοδωρής

Ξυδώνας

ΑΓΕ Βοιωτίας

Όριο  IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

1998

23

Μελίνα Καστρινού

Έπταθλο

4.942 βαθμούς

Μανώλης

Μαυράκης

ΟΦΗ

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ2015

1998

24

Ελένη Γκέλη

Ακοντισμός

50,07μ

Χριστίνα

Λιοντάκη

ΓΑΣ Ιεράπετρας

ΌριοIAAF-  ΣΕΓΑΣ2015

1998

25

Νεφέλη Ράμμου

100μ εμπ.

14:15

Σταμάτης

Μάγος

ΑΓΕΣ Κάμειρος

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ2015

1998

26

Δήμητρα Μποχώρη

Βάδην

   5.000μ

24:46:00

Νίκος

Κελεπούρης

Φίλιππος Βέροιας

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ2015

1998

27

Νίκη Ναξάκη

Σφυροβολία

61,55μ

Παναγιώτης

Βάλσαμος

Πανιώνιος

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ2015

1998

28

Θεόδωρος Αλεξιάδης

Ύψος

2,06μ

Γιώργος

Κουκουβιτάκης

Γ.Σ.Κηφισιάς

Όριο IAAF-ΣΕΓΑΣ2015

1998

 

Προεθνική Παίδων/Κορασίδων

ΠΑΙΔΕΣ

1

Εμμανουήλ Καραλής

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

5,25μ

ΜΑΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

2

Αντώνης Μέρλος

1999

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΥΨΟΣ

2,06μ

ΔΑΜΒΟΥΝΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

3

Οδυσσέας Μουζενίδης

1999

ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

19,28μ

ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΟΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

4

Γιώργος Τζατζιμάκης

1999

ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ    Ν. ΙΩΝΙΑΣ

10.000μ ΒΑΔΗΝ

45:26:83

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

5

Παναγιώτης Μαντζουρόγιαννης

1999

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ

ΜΗΚΟΣ

7,30μ

ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

6

Δημήτρης Τσίτσος

2000

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

69,88μ

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

7

Μανώλης Καμτσικλής

1999

ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

64,57μ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

8

Ιερόθεος Δρίτσας

1999

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

400μ. ΕΜΠ

55.02

ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

9

Βασίλης Κοπανάς

1999

ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ

800μ

1:53:30

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

10

Φλοριάν Στεφάν

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

200μ

22.37

ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

11

Πασχαλίνα Παπαδοπούλου

2000

ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

100μ ΕΜΠ.

14.15

ΣΑΡΑΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

12

Δέσποινα Μαλταμπέ

1999

ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ

ΥΨΟΣ

1,77μ

ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

13

Ζαφειρία Συνολάκη

1999

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

100μ εμπ. / ΕΠΤΑΘΛΟ

14.03

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΡΙΟ IAAF-ΣΕΓΑΣ 2015

14

Κωνσταντίνα Κουτσούκη

1999

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΥΨΟΣ

1,74μ

ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

15

Φωτεινή Μυστακίδου

1999

ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

800μ

2:13:35

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

16

Μαρία Μαγκουλιά

2000

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

15,05μ

ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

17

Μυρτώ Κασσωτάκη

1999

ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

3,76μ 

ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

18

Δήμητρα Αλεξίου

1999

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

44,85μ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

19

Αναστασία Μήτσου

1999

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

5.000μ. ΒΑΔΗΝ

25:15:37

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

20

Αλίκη Κοντογιάννη

1999

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

5.000μ. ΒΑΔΗΝ

25:21:60

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016

21

Αριάδνη Αδαμοπούλου

2000

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

3,75μ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΦΩΤΗΣ

ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2016