Τα ονόματα αθλητών και προπονητών, οι οποίοι εντάχθηκαν στις κατηγορίες του σχεδιασμού για τη σεζόν 2013-2014 αναφέρονται παρακάτω. Παράλληλα γνωστοποιήθηκαν μια σειρά από ουσιαστικές αλλαγές, οι οποίες θα φέρουν νέα δεδομένα στον υψηλό αθλητισμό. 

Στο πλαίσιο αυτό η ομοσπονδία αποφάσισε την αύξηση του μπάτζετ κατά 50%, με τη διαφορά πως φέτος αποσυνδέεται από τις κατηγορίες του σχεδιασμού.   

Από τη νέα σεζόν οι αθλητές θα μπορούν να ανέβουν κατηγορία, ανάλογα με τις εμφανίσεις τους. Αυτό σημαίνει πως αν ένας αθλητής,  που είναι στην Β κατηγορία, σημειώσει μια διάκριση, που του δίνει την είσοδο στην Α΄ κατηγορία δε θα χρειάζεται να περιμένει την επόμενη σεζόν, αλλά θα αλλάζει κατηγορία στο τρέχον έτος. 

Σε ό,τι αφορά στους συνεργάτες της ομοσπονδίας (όχι όμως τους ομοσπονδιακούς τεχνικούς) πέρα από την έμμισθη σχέση που θα έχουν με τον ΣΕΓΑΣ, θα μετέχουν και στο σύστημα πριμοδότησης, κάτι που ήδη ισχύει για όλους τους μη ομοσπονδιακούς προπονητές. 

 

Για τους αθλητές και προπονητές που θα συνεργαστούν με την ομοσπονδία, θα ισχύουν τα εξής: 

•Οι εντασσόμενοι αθλητές θα πρέπει να προπονούνται με την καθοδήγηση προπονητών, που είναι εγκεκριμένοι από τον ΣΕΓΑΣ. 

•Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η τήρηση του κανονισμού λειτουργίας του Υψηλού Αθλητισμού. 

•Οι αθλητές θα είναι διαθέσιμοι για ελέγχους doping όποτε κρίνει η Ομοσπονδία απαραίτητο. 

•Οι αθλητές των κατηγοριών Α-Β-Γ και κατά περίπτωση της κατηγορίας Εθνικών Ομάδων συμμετέχουν σε προπονητικά camps, εκδηλώσεις και σεμινάρια της Ομοσπονδίας όταν αυτό ζητηθεί. 

•Συμμετέχουν σε όλες ανελλιπώς τις υποχρεώσεις της Εθνικής Ομάδας 

•Οι συνεργαζόμενοι προπονητές υποβάλλουν προπονητικό σχεδιασμό και απολογισμό και προχωρούν στο έργο τους με την έγκριση του σχεδιασμού από τον Εθνικό προπονητή. 

•Παραβίαση ουσιωδών κανόνων συνεπάγεται απομάκρυνση από το σχεδιασμό αθλητών και προπονητών. 

•Αθλητής/τρια που πετυχαίνει κάποια από τις προϋποθέσεις ένταξης στις κατηγορίες σχεδιασμού Α,Β,Γ, θα εντάσσεται άμεσα στο σχεδιασμό από την ημερομηνία επίτευξης της αγωνιστικής του επιτυχίας καθώς επίσης κι άνοδο σε υψηλότερη κατηγορία, αν πετύχει διακρίσεις που προβλέπει ο σχεδιασμός. 

 

ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Αναλυτικά τα ονόματα των αθλητών στις κατηγορίες  

 

Α΄ κατηγορία                    

1  ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ  10ος ΠΑΓΚ 

2  ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ  10ος ΠΑΓΚ

3 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10ος ΠΑΓΚ

4 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4ος ΕΥΡ.ΚΛ

 

B΄ κατηγορία                     

1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ  ΟΡΙΟ

2 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ  ΟΡΙΟ 

3 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ     16ος ΠΑΓΚ

4 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ  ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ ΟΡΙΟ

5 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4η ΕΥΡ.ΚΥΠ

6 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 7ος ΕΥΡ.ΚΛ 

7 ΠΕΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ    12η ΠΑΓΚ

8 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΟΡΙΟ

9 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΣ ΣΚΑΛΑΣ ΟΡΙΟ

10 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΟΡΙΟ 

11 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΦΣ ΣΚΑΛΑΣ  ΟΡΙΟ

12 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  3η ΕΥΡ.ΝΕΩΝ

13 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΕΚ 6η ΕΥΡ.ΚΥΠ

14 ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΑ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ ΟΡΙΟ

15 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑ   ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΟΡΙΟ

16 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΟΡΙΟ

17 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ 

18 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  10ος ΠΑΓΚ

19 ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΟΡΙΟ

20 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

Γ΄ κατηγορία                     

1  ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΙΛΙΑΝΑ        ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  2ος χρόνος 

2  ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  2ος χρόνος 

3  ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ  ΟΡΙΟ 

4  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α.Ε.Κ. 5η ΕΥΡ.ΝΕΩΝ

5  ΠΕΤΣΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ         ΠΑΟΚ    ΟΡΙΟ 

6  ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 5ος ΕΥΡ.ΝΕΩΝ

7  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ      ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ  6ος ΕΥΡ.Ε/Ν

8  ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ          ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   5η ΕΥΡ.Ε/Ν

9  ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ          ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ  ΟΡΙΟ

10 ΖΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ            ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ    5η ΠΑΓΚ.Π/Κ

11 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ     ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ   6ος ΠΑΓΚ.Π/Κ

12 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ     ΟΡΙΟ

13 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  ΟΡΙΟ

14 ΠΑΝΕΤΤΑ ΝΙΚΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  ΟΡΙΟ

15 ΠΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΣΦΠ

16 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

17 ΤΡΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    

 

ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ                          

1  ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   ΕΚΑ ΔΩΔΩΔΝΗ

2  ΛΙΚΑ ΣΑΒΒΑ       ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

3  ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ  ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

5  ΠΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

6  ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8  ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10 ΚΟΚΛΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Ε.Κ.

11 ΠΙΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ  ΠΑΟΚ

12 ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΓΝΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

13 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

14 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

15 ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

16 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

17 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

18 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

19 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΑΟΚ

20 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΠΜΣ ΟΛΥΜΠ ΚΟΜΟΤΗΝ

21 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

22 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ

23 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

24 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

25 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

26 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

27 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

28 ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

29 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ

30 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

31 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

32 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 

 

ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ EUGENΕ 2014 

1 Γιατζιτζόγλου Γιάν.  1996 Τριπλούν Φιλαθλητικός  Καλιθέας ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ

2 Πιτούλη  Σοφία.  1995 1.500 Μ Σ.Α.Κ.Α. U.S.A

3 Στεφανίδη  Γεωργ.  1995 ΚΟΝΤΩ Γ.Σ.Κηφισιάς U.S.A

4 Γκούρλιας  Μάρκος.  1995 10.000 Μ Ιλισσός ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΜΙΧΑΛΗΣ

5 Κυριαζής  Γιάννης.  1996 ΑΚΟΝΤΙΟ Ο.φ.Κ.Α. Οδυσσέας ΚΥΡΙΑΖΗΣ  ΘΩΜΑΣ

6 Μίγας   Κώστας 1996 ΣΤΗΠΛ Α.Κ.Ο.Λιβαδιάς ΣΚΑΠΕΤΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7 Μπέικος  Γιάννης  1996 ΣΦΥΡΑ Αίολος  Μακεδονίας ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

8 Βοικολάρη   Ιωάν .  1996 ΣΦΥΡΑ Α.Ο.Βουλιαγμένης ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ

9 Ζώτος  Κυριάκος  1996 ΔΙΣΚΟΣ Γ.Σ.Μανδρών ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΗΣ

10 Κελεπούρης   Στράτος  1996 ΒΑΔΗΝ Φίλιππος Βέροιας ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  ΝΙΚΟΣ

11 Κραβαριώτης  Σάββας.   1996 ΒΑΔΗΝ Ολυμπιάδα Πατρών ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΗ  ΝΤΙΝΑ

12 Κοτίτσας  Χρήστος.  1996 800 Μ  Γ.Σ. Δεσκάτης ΡΟΥΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

13 Κίλογλου Γιώργος.  1996 800 Μ  Σέρρες  93 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ

14 Βλάχας  Δημήτρης.  1996 400 Μ  Δωδώνη  Ιωαννίνων ΛΩΛΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

15 Χατζίου  Πέτρος. 1996  ΚΟΝΤΩ Αθλοκίνηση Μυτιλήνης ΚΟΝΤΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ

16 Μαρτινίδης  Φρειδερίκος 1996 ΚΟΝΤΩ Ολυμπιάδα  Κομοτηνής ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

 

ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2015

1 Ντεντόπουλος Κωνσαντίνος 1994 ΒΑΔΗΝ Ολυμπιάδα Πατρών ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΗ ΝΤΙΝΑ

2 Ξενικάκης Νίκος.  1994 ΜΗΚΟΣ Α.Ο. Λασιθίου ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

3 Μπεκιαρίδης Παναγιώτης 1994 110 ΕΜ. Δωδώνη  Ιωαννίνων ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

4 Μπατζάβαλης  Παρασκευάς 1994 ΑΚΟΝΤΙΟ Ζεύς Τρικάλων ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5 Χρυσανθόπουλος Θεόδωρος 1993 ΚΟΝΤΩ Π.Γ.Σ.Σμύρνης ΤΣΩΝΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ

6 Λουλάς  Γιάννης 1993 400 μ εμπ. Πυγμή  Ευόσμου ΧΗΤΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7 Δουλγέρης  Γιάννης 1994 200 μ Ολυμπιάδα  κομοτηνής ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

8 Κυριακοπούλου  Κατερίνα 1993 ΥΨΟΣ Παναχαική ΣΙΟΥΛΗ  ΑΛΕΚΑ

 

Ομάδα επιλέκτων Παίδων και Κορασίδων

1 ΓΡΗΓΗΡΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΦΥΡΑ 1997 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2 ΠΡΟΔΑΝΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΦΥΡΑ 1997 ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ

3 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1500 1997 ΧΑΡΑΜΗΣ Π ΦΑΛΗΡΟΥ

4 ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΥΨΟΣ 1998 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5 ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΩ 1997 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

6 ΒΑΙΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΔΗΝ 1998 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΙΛΙΣΣΟΣ

7 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ 400ΕΜΠ 1997 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΕΠΤΑΘΛΟ 1998 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝ ΟΦΗ

9 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 50.89 ΤΣΕΡΜΕΤΖΕΛΗΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

10 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΗΚΟΣ-ΤΡΙΠΛΟΥΝ 5.89/12.30 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

11 ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 100μ-100 ΕΜΠ 10.9/14.18 ΛΥΡΗΣ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ

12 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3000 μ 8.37.84 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ