A/A ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΤΟΠΟΣ-ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΕΙΡΑ
                 
ΑΝΔΡΩΝ
1. 100 M 10.11 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1976 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 02/08/1997 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Α/Γ
2. 200 M 19.85 ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1973 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 09/08/2002 ΜΟΝΑΧΟ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Α/Γ 1
3. 400 M 45.11 ΡΕΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16/09/2006 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 3
4. 800 M 1:45.00 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 13/08/1997 ΖΥΡΙΧΗ-ΜΗΤΙΝΓΚ 7
5. 1500 M 3:36.74 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 24/08/1997 ΚΟΛΩΝΙΑ-ΜΗΤΙΝΓΚ 14
6. 5000 M 13:28.59 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11/06/1995 ΤΟΥΡΚΟΥ-ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ 1
7. 10000 M 28:07.17 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1962 ΑΠΣ ΠΑΤΡΑΙ 29/08/1987 ΡΩΜΗ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 7
8. ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 2:12.04 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1962 ΑΠΣ ΠΑΤΡΑΙ 09/10/1988 ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΔΙΕΘΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 2
9. 110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 13.33 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 07/07/2015 ΜΗΤΙΝΓΚ  ΣΕΚΕΣΦΕΧΕΡΒΑΡ ΟΥΓΓ. 1Π2
10. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 47.82 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1979 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 06/05/2006 ΟΣΑΚΑ-ΓΚΡΑΝΤ ΠΡΙ 2
11. 3000Μ ΦΕ 8:24.01 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1956 KYΠΡΟΣ 15/09/1983 ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ-ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 4
12. 10000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 39:37.65 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1975 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 27/04/2002 ΠΑΤΡΑ-ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ Α/Γ 1
13. 20000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 1:24:25.5 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1964 Α.Ε.Κ 23/04/1989 ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΒΑΔΗΝ 1
14. 20000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 1:21.12 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 04/08/2012 ΛΟΝΔΙΝΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 15
15. 50000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 4:00:15.5 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1953 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 07/05/1988 ΦΑΝΑ-ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 1
16. 50000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 3:49.56 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11/08/2012 ΛΟΝΔΙΝΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 25
17. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 2.36 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1969 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 21/06/1992 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
18. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 5.91 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 04/07/2015 ΠΑΡΙΣΙ - ΝΤΑΪΜΟΝΤ ΛΙΓΚ 1
19. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 8.66 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 02/06/2007 ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ 1
20. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 17.55 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 18/06/2006 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ 1
21. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 20.74 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1962 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 14/07/1989 ΔΡΑΜΑ-ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ 1
22. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 63.18 ΠΑΝΑΒΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 1974 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15/05/2002 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΗΜΕΡΙΔΑ 1
23. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 80.45 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1973 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 09/07/2000 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
24. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 91.69 ΓΚΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1973 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 24/06/2000 ΚΟΝΟΡΤΑΝΕ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
25. ΔΕΚΑΘΛΟ (ΑΝΔΡ.Ο 8069 ΚΟΡΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1975 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 02/07/2000 ΣΒΙΤΣ-ΕΥΡΩΠ.ΣΥΝΘΕΤΩΝ 1
( 10.60  7.24  14.39  2.01 49.86  14.25  41.82  5.00 56.93  4.50.77 )
26. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 38.61     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 19/06/1999 ΠΑΡΙΣΙ-ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ 2
( ΣΕΓΚΟΣ Β. - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α. - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. - ΧΟΙΔΗΣ Χ. )
27. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:02.21     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 24/06/2007 ΜΟΝΑΧΟ-ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ 4
( ΡΕΓΑΣ Δ. - ΝΤΟΥΠΗΣ Γ. - ΓΡΑΒΑΛΟΣ Δ. - ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Π. )
                 
ΕΦΗΒΩΝ
1. 100 M 10.33 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1985 ΓΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 31/07/2002 ΣΠΑΡΤΗ-ΛΕΩΝΙΔΕΙΑ 1
2. 200 M 20.94 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦ. 1990 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 25/07/2009 ΝΟΒΙ ΣΑΝΤ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Ε/Ν 2Η3
3. 400 M 45.90 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1965 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 08/09/1984 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Α/Γ 1
4. 800 M 1:49.12 ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1982 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 02/06/2001 ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ 1
5. 1500 M 3:42.2 ΤΣΙΜΙΝΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 1961 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 28/09/1980 ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
6. 5000 M 14:09.0 ΤΣΙΜΙΝΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 1961 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 26/09/1980 ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 5
7. 10000 M 29:50.40 ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1968 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 09/08/1987 ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Ε/Ν 4
8. 110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 13.39 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 20/08/2006 ΠΕΚΙΝΟ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν 3
9. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 49.82 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1979 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 31/07/1998 ΑΝΣΥ ΓΑΛΛΙΑΣ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν 1
10. 3000Μ ΦΕ 8:31.85 ΤΣΙΜΙΝΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 1961 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 31/08/1980 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ-ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΕΣ 3
11. 10000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 42:01.41 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1996 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 29/06/2014 ΣΕΡΡΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν 1
12. 10000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 41.38 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1996 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15/03/2015 ΛΟΥΓΚΑΝΟ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
13. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 2.26 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1969 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12/06/1988 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
14. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 5.75 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18/08/2005 ΣΜΥΡΝΗ-ΠΑΓΚ.ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΙ 2
15. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 8.19 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28/5/2016 ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ 1
16. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 16.59 ΛΕΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1978 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20/07/1997 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 2
17. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 18.30 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18/02/2017 ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 4
18. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 59.08 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1963 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15/08/1982 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Α/Γ 4
19. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 71.54 ΜΠΑΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 31/05/1997 ΧΑΙΦΑ-ΠΕΝΤΑΕΘΝΕΙΣ 1
20. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 80.30 ΓΚΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1973 ΓΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟ 20/06/1992 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
21. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (6Κ 20.38 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18/03/2017 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ  
ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΙΨΕΩΝ   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1
22. ΔΕΚΑΘΛΟ (ΑΝΔΡ.Ο 7652 ΚΟΡΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1975 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 07/08/1994 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-Α'ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1
( 10.88  7.41  12.86  2.06 50.26  14.52  40.38  4.50 53.36  4.53.00 )
23. ΔΕΚΑΘΛΟ (ΕΦΗΒ.Ο 7180 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ. 6-7/5/2017 ΠΡΩΤ/ΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΧΑΛΛΕ ΕΣ
( 11.36  6.87  14.03  1.92  52.14  15.29  37.69  4.70  48.36  4.49.97 )
24. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1.75 58.27 ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22/06/2008 ΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν 1
25. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 6Κ 75.40 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29/06/2013 ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν 1
26. ΔΕΚΑΘΛΟ 7037 ΧΑΛΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 26/05/2002 ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΑΝΕΛ.ΣΥΝΘΕΤΩΝ Ε/Ν 1
( 11.29  7.11  14.78  1.95 52.32  14.55  38.05  4.30 37.27  5.06.93 )
27. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 40.55     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 20/07/2002 ΚΙΝΓΚΣΤΟΝ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν 6Π1
( ΣΑΜΠΑΝΗΣ Γ. - ΤΖΩΓΑΣ Ι. - ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ Δ. - ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ Ε. )
28. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:08.29     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 27/07/1997 ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Ε/Ν 2
( ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ Ε. - ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Γ. - ΛΕΣΣΗΣ Ι. - ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Π. )
                 
ΠΑΙΔΩΝ
1. 100 M 10.33 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1985 ΓΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 31/07/2002 ΣΠΑΡΤΗ-ΛΕΩΝΙΔΕΙΑ 1
2. 200 M 21.38 ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1961 KYΠΡΟΣ 26/06/1977 ΦΑΛΗΡΟ-ΔΙΕΘΝΕΙΣ 1
3. 400 M 47.38 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1979 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 30/06/1996 ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν 1
4. 800 M 1:50.91 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 16/06/2013 ΣΕΡΡΕΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 1
5. 1500 M 3:50.16 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 26/06/1993 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-* ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ * 2
6. 3000 M 8:23.18 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΒΑΣΙ 1980 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23/07/1997 ΛΙΣΑΒΩΝΑ-ΟΛΥΜΠ.ΗΜ.ΕΥΡΩΠ.ΝΕΟΤΗΤ 1
7. 110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 13.22 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 02/10/2004 ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΕΙΑ 1
8. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 52.43 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 01/06/2014 ΜΠΑΚΟΥ-ΠΡΟΚΡ.ΟΛΥΜΠΑΚΩΝ ΝΕΩΝ 3
    52.43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΙΩΑ 1987 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 29/04/2004 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΙ 1
9. 10000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 42:02.70 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1996 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 30/06/2013 ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν 1
10. 10000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 41.43 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1996 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13/10/2013 ΚΙΑΣΣΟ ΕΛΒΕΤΙΑΣ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
11. 2000 Μ ΦΕ 5:52.64 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 15/07/2001 ΝΤΕΜΠΡΕΓΚΕΝ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Π/Κ 11
12. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 2.21 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1991 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26/07/2008 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 1
13. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 5.55 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20/05/2016 ΜΗΤΙΝΓΚ ΟΣΤΡΑΒΑ 7
14. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 7.73 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 26/07/2015 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 1
15. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 16.13 ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1980 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27/07/1997 ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Ε/Ν 5
16. ΟΚΤΑΘΛΟ 6075 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 03/08/2003 ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΠΑΝΕΛ.ΣΥΝΘΕΤΩΝ Π/Κ 1
( 11.22  7.25  15.19  52.80  14.21  1.84  51.41  2.58.40 )
17. ΔΕΚΑΘΛΟ   6394 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 1999  ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ  26/06/2016 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΣΥΝΘΕΤΩΝ Π/Κ ΤΡΙΚΑΛΑ 1
    (11.57  6.47  12.30  1.74  53.28  15.21  37.59  3.70  44.66  4.51.77)
18. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 5Κ 21.51 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16/07/2016 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Π/Κ ΤΥΦΛΙΔΑ 1
19. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1.5Κ 61.22 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1980 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 20/06/1997 ΔΡΑΜΑ-ΗΜΕΡΙΔΑ 1
20. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 5Κ 80.15 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7/5/2017 ΤΡΙΠΟΛΗ  *ΜΑΝ.ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ* 1
21. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 700Γ 78.44 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03/08/2013 ΑΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΗ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Π/Κ 1
22. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 41.73     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 20/05/1994 ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΠΑΓΚ.ΓΥΜΝΑΣΙΑΔΑ 2
( ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ Β. - ΧΟΙΔΗΣ Χ. - ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Κ. - ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Κ. )
23. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:18.77     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 31/07/1994 ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΤΕΤΡΑΕΘΝΕΙΣ 1
( ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ Γ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. - ΖΕΡΒΑΚΟΣ Λ. - ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ Ν. )
                 
ΝΕΟΙ
1. 100 M 10.11 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1976 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 02/08/1997 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Α/Γ
2. 200 M 20.52 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦ. 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 08/08/2012 ΛΟΝΔΙΝΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 12Η
    20.52 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΤΕΦ. 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 02/06/2012 ΓΕΝΕΥΗ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
3. 400 M 45.11 ΡΕΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16/09/2006 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 3
4. 800 M 1:46.66 ΜΟΥΤΣΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1958 Α.Ε.Κ 25/09/1979 ΣΠΛΙΤ-ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ 3
5. 1500 M 3:38.3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1959 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16/09/1980 ΦΑΛΗΡΟ-ΗΜΕΡΙΔΑ 1
6. 3000 M 7:55.01 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1979 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16/06/1999 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΕΙΑ 12
7. 5000 M 13:42.8 ΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1953 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24/09/1975 ΚΑΛΛΙΑΡΙ-ΜΗΤΙΝΓΚ 2
8. 10000 M 28:30.2 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1962 ΑΠΣ ΠΑΤΡΑΙ 07/10/1983 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΗΜΕΡΙΔΑ 1
9. 110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 13.46 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 19/08/2008 ΠΕΚΙΝΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 4ΠΡ1
10. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 48.80 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1965 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19/07/1987 ΖΑΓΚΡΕΜΠ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ 2
11. 3000Μ ΦΕ 8:27.36 ΤΣΙΜΙΝΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 1961 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 14/08/1982 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Α/Γ 1
12. 20000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 1:25.06 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 18/07/2009 ΚΑΟΥΝΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΝΕΩΝ 6
13. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 2.31 ΚΟΚΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1972 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 05/06/1994 ΧΑΝΙΑ-ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ 1
14. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 5.55 ΠΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 19/07/2009 ΚΑΟΥΝΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΝΕΩΝ 3
    5.55 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17/07/2006 ΧΑΝΙΑ-ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ 2
15. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 8.34 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ 1982 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 24/06/2003 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΕΙΑ 2
16. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 17.43 ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1980 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 30/06/2002 ΧΑΝΙΑ-ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ 1
17. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 20.51 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1962 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 07/04/1984 ΠΑΛΟ ΑΛΤΟ-ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΙ 1
18. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 62.58 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1963 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15/09/1983 ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ-ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ 1
19. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 77.08 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4/6/2016 ΤΥΝΙΔΑ-ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤ.ΝΕΩΝ 1
20. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 87.14 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 31/07/2016 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΩΝ - ΛΑΡΙΣΑ 1
21. ΔΕΚΑΘΛΟ (ΑΝΔΡ.Ο 7932 ΚΟΡΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1975 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 17/06/1997 ΜΠΑΡΙ-ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ 3
( 10.65  7.23  14.09  2.02  49.07  14.77  41.38  4.90  53.86  4.51.13 )
22. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 39.98     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 31/07/1999 ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΝΕΩΝ 8
( ΓΚΑΒΕΛΑΣ Α. - ΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ Α. - ΓΚΟΥΣΗΣ Α. - ΧΟΙΔΗΣ Χ. )
23. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:06.81     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 01/08/1999 ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΝΕΩΝ 6
( ΖΕΡΒΑΚΟΣ Λ. - ΓΚΟΥΣΗΣ Α. - ΛΕΣΣΗΣ Ι. - ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Π. )
                 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. 100 M 10.83 ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1975 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22/08/1999 ΣΕΒΙΛΛΗ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Α/Γ
2. 200 M 22.67 ΚΟΦΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1969 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 16/06/1996 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
3. 400 M 50.56 ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ 1979 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12/09/2004 ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΜΗΤΙΝΓΚ 4
4. 800 M 1:59.79 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1974 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14/06/2005 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΕΙΑ 2
5. 1500 M 4:05.63 ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1978 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17/07/2004 ΜΑΔΡΙΤΗ-ΜΗΤΙΝΓΚ 3
6. 3000 M 8:53.95 ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1978 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18/02/2005 ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ-ΜΗΤΙΝΓΚ 5
7. 5000 M 15:04.03 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ 1973 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25/08/2006 ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ-ΜΗΤΙΝΓΚ 14
8. 10000 M 31:36.16 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΙ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12/08/2016 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΙΡΟ 17
9. ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 2:33.40 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1968 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 23/08/1998 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Α/Γ 13
10. 100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 12.64 ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1965 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 06/08/1992 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 1
11. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 52.77 ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ 1979 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 22/08/2004 ΑΘΗΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 1Η2
12. 3000Μ ΦΕ 9:30.72 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 13/07/2008 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΕΙΑ 5
13. 10000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 42.55.85 ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1985 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 23/04/2016 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ Α/Γ  ΔΡΑΜΑ 1
14. 10000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 44.12 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 1980 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 07/08/2005 ΕΛΣΙΝΚΙ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Α/Γ -
15. 20000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 1:28.58 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 1980 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 03/04/2004 ΡΕΣΙΤΣΑ ΡΟΥΜ.-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ 1
16. 2000 Μ ΦΕ 6:35.19 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 05/07/2003 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν 1
17. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 2.03 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 1968 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 03/08/1996 ΑΤΛΑΝΤΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 2
18. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.90 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20/2/2016 ΜΗΤΙΝΓΚ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ 1
19. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 7.03 ΞΑΝΘΟΥ ΝΙΚΗ 1973 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 18/08/1997 ΜΠΕΛΙΤΖΟΝΑ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
20. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.32 ΔΕΒΕΤΖΗ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ 1976 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 21/08/2004 ΑΘΗΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 1Π1
21. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 19.10 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1979 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 14/06/2003 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
22. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 67.72 ΒΟΓΓΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1970 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10/06/2004 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
23. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 72.10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1982 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 20/07/2008 ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
24. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 67.51 ΜΑΝΙΑΝΙ ΜΙΡΕΛΑ 1976 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 30/09/2000 ΣΙΔΝΕΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 2
    67.51 ΜΑΝΙΑΝΙ ΜΙΡΕΛΑ 1976 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 30/09/2000 ΣΙΔΝΕΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ -
25. ΕΠΤΑΘΛΟ 6235 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1975 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 28/05/2006 ΓΚΕΤΣΙΣ-ΜΗΤΙΝΓΚ 5
( 13.93  1.76  13.81  24.60  6.34  45.16  2.15.09 )
26. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 43.07     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 18/06/1997 ΜΠΑΡΙ-ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ 2
( ΤΣΩΝΗ Μ. - ΚΟΦΦΑ Α. - ΒΑΣΑΡΜΙΔΟΥ Μ. - ΘΑΝΟΥ Α. )
27. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:26.33     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 20/06/2004 ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ-ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ 3
( ΚΑΙΔΑΝΤΖΗ Ο. - ΜΠΟΥΝΤΑ Χ. - ΓΚΟΥΝΤΕΝΟΥΔΗ Χ. - ΧΑΛΚΙΑ Φ. ) 
                 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1. 100 M 11.43 ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1975 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 21/07/1994 ΛΙΣΑΒΩΝΑ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν
2. 200 M 24.00 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 08/07/2007 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν
3. 400 M 53.58 ΒΑΣΑΡΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1972 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 10/08/1990 ΠΛΟΒΝΤΙΒ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν 7
4. 800 M 2:06.36 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1967 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 18/05/1985 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΕΑΡΙΝΟΙ 1
5. 1500 M 4:14.66 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 22/06/2014 ΕΥΡΩΠ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΟΜΑΔΩΝ ΤΑΛΙΝ ΕΣΘΟΝΙΑΣ 5
6. 3000 M 9:19.41 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 06/06/2015 ΧΑΝΙΑ-ΧΑΝΙΑ 2015 1
7. 5000 M 16:14.23 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21/07/2013 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
8. 100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 13.87 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 19/06/2011 ΣΜΥΡΝΗ-ΕΥΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΟΜΑΔΩΝ 11
    13.87 ΚΟΜΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1979 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 01/08/1998 ΑΝΕΣΥ ΓΑΛΛΙΑΣ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν
    13.87 ΚΟΜΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1979 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11/07/1998 ΚΩΝ/ΠΟΛΗ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν 1
9. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 58.48 ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 21/07/2016 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ 10
10. 3000Μ ΦΕ 10:34.83 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 21/07/2011 ΤΑΛΙΝ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Ε/Ν
11. 10000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 46:29.20 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1982 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 19/07/2001 ΓΚΡΟΣΕΤΟ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Ε/Ν 2
12. 10000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 46.43 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1982 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 19/05/2001 ΝΤΟΥΝΙΤΣΕ-ΕΥΡ.ΚΥΠ.ΒΑΔΗΝ 4
13. 2000 Μ ΦΕ 6:35.19 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 05/07/2003 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν 1
14. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 1.85 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 1968 ΓΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΘ.ΔΙΑΚΟΣ 05/07/1985 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
15. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.37 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20/02/2005 ΠΑΙΑΝΙΑ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
16. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 6.60 ΞΑΝΘΟΥ ΝΙΚΗ 1973 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 22/08/1992 ΔΡΑΜΑ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
17. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 13.86 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 Α.Ε.Κ 02/02/2008 ΠΑΙΑΝΙΑ-ΗΜΕΡΙΔΑ 1
18. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 16.39 ΟΡΦΑΝΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1978 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18/05/1997 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΑ 2
19. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 54.50 ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10/07/1993 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν 2
20. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 65.34 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 07/06/2014 ΘΕΣ\ΝΙΚΗ-*ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ* 1
21. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 57.98 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ 1987 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11/06/2006 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 2
22. ΕΠΤΑΘΛΟ 5378 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1972 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 07/07/1991 ΑΑΡΧΟΥΣ ΔΑΝΙΑΣ-ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ 1
( 15.14  1.72  10.56  26.64  5.97  42.46  2.20.76 )
23. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 46.49     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 26/05/2001 ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΤΕΤΡΑΕΘΝΗΣ 1
( ΡΕΡΡΑ Γ. - ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗ Ο. - ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Α. - ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ Α. )
    46.49     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 11/07/1998 ΚΩΝ/ΠΟΛΗ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν 1
( ΚΑΙΔΑΝΤΖΗ Ο. - ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΟΥ Ζ. - ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Ν. - ΓΕΡΑΚΑΚΗ Μ. )
24. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:43.52     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 07/07/1996 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν 3
( ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Κ. - ΠΑΝΑΓΟΥ Χ. - ΘΩΜΑΙΔΟΥ Α. - ΧΑΛΚΙΑ Φ. ) 
                 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. 100 M 12.00 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 26/07/2008 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 4
2. 200 M 24.10 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 20/07/2008 ΠΡΟΥΣΣΑ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν 3
3. 400 M 54.28 ΒΑΣΑΡΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1972 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 09/07/1989 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Ε/Ν ΕΣ
4. 800 M 2:07.94 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 01/07/2007 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 2
5. 1500 M 4:23.76 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 15/06/2012 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
6. 3000 M 9:37.56 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 22/08/2010 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΝΕΩΝ 4
7. 100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 13.85 ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 25/06/2016 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΣΥΝΘΕΤΩΝ Π/Κ ΤΡΙΚΑΛΑ (Ε)
8. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 61.22 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 29/06/2003 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 4
9. 5000 ΒΑΔΗΝ 22:33.38 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο ΚΟΝΔΩΡ 22/05/2010 ΜΟΣΧΑ-ΕΥΡ.ΟΛΥΜΠ.ΠΡΟΚΡ.Π/Κ 3
10. 2000 Μ ΦΕ 6:50.46 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 17/07/2010 ΣΕΡΡΕΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Π/Κ 1
11. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 1.80 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1985 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 21/06/2001 ΑΓΡΙΝΙΟ-ΗΜΕΡΙΔΑ 1
    1.80 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 1982 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12/07/1998 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Π/Κ 1
    1.80 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 12/02/2017 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ-ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν 2
12. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.37 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20/02/2005 ΠΑΙΑΝΙΑ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
13. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 6.20 ΑΣΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12/04/2003 ΠΥΡΓΟΣ-ΣΧΟΛΙΚΟΙ (Γ'ΦΑΣΗ) 1
14. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 12.93 ΑΣΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11/07/2003 ΣΕΡΜΠΡΟΥΚ ΚΑΝ.-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Π/Κ 3
15. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ 17.32 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 16/07/2016 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Π/Κ ΤΥΦΛΙΔΑ
16. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 15.30 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 1985 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 15/06/2002 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
17. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 52.42 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1994 Ο.Φ.Η. 18/06/2011 ΣΕΡΡΕΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Π/Κ 1
18. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ 67.20 ΖΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 13/07/2013 ΝΤΟΝΕΤΣΚ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Π/Κ 3
19. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 63.32 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 14/07/2012 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ε/Ν 5
20. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 500Γ 53.38 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4/4/2017 Β’ΦΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 1
21 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 51.19 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ 1987 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10/7/2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Π/Κ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1
22. ΕΠΤΑΘΛΟ 5275 ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 16/07/2016 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Π/Κ ΤΥΦΛΙΔΑ 15
 (13.92  1.61  13.26  24.95  5.16  43.69  2.41.04)
23. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 47.26     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 22/07/2006 ΛΑΡΝΑΚΑ-ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ 1
( ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε. - ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ Α. - ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ Κ. - ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΗ Β. )
24. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:48.84     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 01/08/1999 ΚΑΒΑΛΑ-ΕΛΛΑΔΑ-ΤΣΕΧΙΑ 1
( ΤΣΙΚΟΥΡΗ Γ. - ΚΑΔΗ Π. - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ. - ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Α. )
                 
ΝΕΕΣ
1. 100 M 11.03 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1984 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16/07/2005 ΕΡΦΟΥΡΤ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΝΕΩΝ 1
2. 200 M 23.18 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 24/07/2013 ΘΗΒΑ-ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ 1
3. 400 M 52.16 ΠΑΝΑΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1977 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 15/05/1998 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΕΑΡΙΝΟΙ 1
4. 800 M 2:01.68 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14/06/2005 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΕΙΑ 11
5. 1500 M 4:10.63 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 04/06/2016 ΜΗΤΙΝΓΚ ΟΡΝΤΙΓΚΕΜ ΒΕΛΓΙΟΥ 4Π1
6. 3000 M 9:14.45 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17/02/2013 ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΟΙ Α/Γ 1
7. 5000 M 16:07.70 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27/07/2014 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Α/Γ ΠΙΤΕΣΤΙ 4
8. 10000 M     33:45.99 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992  ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 09/07/2014   3
9. 100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 13.15 ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12/06/2004 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 3
10. 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 57.25 ΠΑΝΑΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1977 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 18/07/1999 ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 1
11. 3000Μ ΦΕ 9:54.27 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15/06/2013 ΣΕΡΡΕΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 1
12. 10000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙ 44:10.02 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1982 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 17/04/2004 ΠΥΡΓΟΣ-ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ Α/Γ 1
13. 10000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 44.56 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1982 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 07/08/2002 ΜΟΝΑΧΟ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ Α/Γ -
14. 20000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟ 1:29.12 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1982 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 23/08/2004 ΑΘΗΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 1
15. 2000 Μ ΦΕ 6:56.67 ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1978 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 06/08/2000 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 1
16. ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 1.93 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1985 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 17/06/2007 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
    1.93 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 1968 ΓΟ ΑΘ.ΔΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 04/06/1989 ΣΟΦΙΑ-ΜΗΤΙΝΓΚ 3
17. ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.51 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 16/06/2012 ΛΙΒΕΡΜΟΡ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
18. ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 6.94 ΞΑΝΘΟΥ ΝΙΚΗ 1973 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 23/07/1995 ΠΑΤΡΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Α/Γ 1
19. ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.72 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 Α.Ε.Κ 11/06/2011 ΧΑΝΙΑ-*ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ* 1
20. ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 17.47 ΟΥΖΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1973 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16/07/1995 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΝΕΩΝ 1
21. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 60.50 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1972 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11/05/1994 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΗΜΕΡΙΔΑ 1
22. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 68.08 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1982 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 19/07/2004 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΜΗΤΙΝΓΚ 1
23. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 56.88 ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 28/05/2006 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΑΜΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΚΟΙ 1
24. ΕΠΤΑΘΛΟ 5927 ΒΑΝΑΚΑΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1979 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12/08/2000 ΒΟΛΟΣ-ΠΑΝΕΛ.ΣΥΝΘΕΤΩΝ Α/Γ 1
( 14.10  10.96  1.72  24.20  6.25  44.96  2.18.79 )
25. ΣΚΥΤ.4Χ100Μ 44.91     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 15/07/2007 ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ-ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟΙ ΝΕΩΝ
(  ΚΑΒΟΥΡΑ Ε. - ΚΟΜΠΙΔΟΥ Ε. - ΔΕΡΒΕΝΗ Α. - ΚΑΡΑΤΖΑ Α.  )
26. ΣΚΥΤ.4Χ400Μ 3:44.08     ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 31/07/1994 ΛΙΛΕΧΑΜΕΡ-ΕΥΡΩΠ.ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ 6
( ΠΑΜΠΟΡΗ Α. - ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΟΥ Μ. - ΤΣΟΥΡΑΚΗ Ε. - ΓΑΛΙΤΗ Α. )